• Licorice Pizza

  • Red Notice

  • Finch

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • Scenes from a Marriage

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • King Richard

  • Malignant

  • Vacation Friends

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Beckett

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • Val

  • Black Widow

  • The Tomorrow War

  • Ray

  • No Sudden Move

  • Sherni

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

  • Army of the Dead

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

  • Pagglait

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

  • Raya and the Last Dragon

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Malcolm & Marie

  • WandaVision

  • Pretend It's a City

  • Erotic Fire of the Unattainable

    ★★★

  • AK vs AK

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

  • The Midnight Sky

  • Mank

  • Kaali Khuhi

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • Truman & Tennessee: An Intimate Conversation

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

  • On the Rocks

  • Nomadland

  • The Human Voice

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Bill & Ted Face the Music

  • Tenet

  • Raat Akeli Hai

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • #Alive

  • The Rental

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • Choked: Paisa Bolta Hai

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Mrs. America

    ★★★

  • Evil Eye

  • Modern Whore

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★