Sort by
  • Fire Island

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

  • The Bitch Who Stole Christmas

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

  • Britney vs. Spears

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • The Fallout

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • The Prom

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Boys in the Band

    ★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Black Is King

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Hollywood

    ★★½

  • The Occupant

    ★★½

  • All the Bright Places

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Disclosure

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Zola

    ★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • My Mom Is a Character 3

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Luccas Neto in: The End of Christmas

    ½

  • Frozen II

    ★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Vai que Cola 2: O Começo

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Just Mercy

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★