Sort by
  • TÁR

    ★★★★★

  • Elvis

  • The Northman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Upside-Down Magic

  • 365 Days

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • L'Observateur

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • In the Time It Takes to Get There

    ★★★

  • Murder In-Law

  • Dumbo

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • The Perfection

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • Greta

    ★★½

  • Vox Lux

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • The Week Of

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Jesus Christ Superstar Live in Concert

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Nancy

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Searching

    ★★★★½