Sort by
  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Gran Turismo

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★½