Sort by
  • The Great Gatsby

    ★★★★

  • Design for Living

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Citizen Ruth

    ★★★½

  • Morbius

  • Romeo + Juliet

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • A Simple Plan

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Draft Day

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★