Olivia has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
In the Line of Fire

In the Line of Fire

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Swordfish

Swordfish

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Worth

Worth

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Underworld

Underworld

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ip Man

Ip Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry