Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Camp Takota

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★★

  • Stardust

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★½

  • French Kiss

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Point Break

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Flushed Away

    ★★★½

  • The Da Vinci Code

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★