Sort by
  • Mean Girls

    ★★★½

  • The Making of Priscilla

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Betty

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • May December

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • After Ever Happy

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile