Sort by
  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Spencer

    ★★

  • The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

    ★½

  • Dune

    ★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • Crash

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Being John Malkovich

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight