• Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Dayı: Bir Adamın Hikayesi

    ½

  • Reflection

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Libertad

    ★½

  • The Sacred Spirit

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • In Front of Your Face

    ★★★½

  • A Hero

    ★★★

  • Petrov's Flu

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Commitment Hasan

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Sycorax

    ★★

  • The Men Who Wait

    ★★½

  • Susam

  • The List of Those Who Love Me

    ★★½

  • Oglago

    ★★

  • The Diamond Sea

    ★★★½

  • You Me Lenin

    ★★★

  • Vapor

  • Hey There!

  • The Good Woman of Sichuan

    ★★★½

  • What Will Summer Bring

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★

  • Azor

    ★★★½

  • Cemile

    ½

  • The Girl and the Spider

    ★★★★

  • Introduction

    ★★★

  • A Love Song in Spanish

    ★★

  • Brother's Keeper

    ★★★

  • Taste

    ★★★

  • The World After Us

    ★★½

  • A Corsican Summer

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • A Lucid Dream

    ★★★½

  • The Criminals

  • Happy Valley

    ★½

  • Easter Eggs

    ★★★

  • Best Actress

  • Venus in the Fog

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Ethos

    ★★★½

  • I'm Not Talking About That

    ½

  • Stop Look Listen Pass

    ★½

  • Turning to Dust

  • The Hurt

  • Towards Evening

    ★½

  • Fractured

    ★★★

  • The Lamb of God

    ★★½

  • Invisible to the Eye

    ★½

  • Weasel

    ★★

  • Two Types of People

    ½

  • Penny Bank

    ★★½

  • It's All About Peace and Harmony

    ★★★½

  • Cengiz

  • Temple

    ★★★★

  • Dakar

    ★★★

  • Motorway 65

  • Autofiction

    ★★★½

  • Leyla Once Again

    ★★

  • I Am Afraid to Forget Your Face

    ★★★½

  • I Am The Sea

    ½

  • Mosaic

    ★★½

  • Stone in the Well

  • Lal

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★½

  • In Between Dying

    ★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Beginning

    ★★★★

  • Genus Pan

    ★★★½