Sort by
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-

    ★★★

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Roseanne Barr: Cancel This!

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Shut In

    ★★

  • There's No End

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Returning to an RPG that you haven't played in a while

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Rick and Morty in the Eternal Nightmare Machine

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Sir! What Are Your Orders?

    ★★★

  • We Can Be Heroes

  • Breach

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • Puparia

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Sock Six

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Ghost Dogs

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Rick and Morty vs. Genocider

    ★★★

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★

  • Evangelion: [√] It Can (Not) Be True

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★