• The Man From Toronto

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • Suicide for Beginners

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★

  • Dead by Midnight (Y2Kill)

    ★½

  • Children of Sin

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Boon

    ★★½

  • Night's End

    ★½

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Infinite Storm

    ★★½

  • The Sleep: Survival Horror (Part One)

    ★★½

  • Umma

    ★★★

  • Black Crab

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Manifest Evil

    ★★½

  • Sin Eater

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Last Possession

    ★★½

  • So Cold the River

    ★★½

  • Big Gold Brick

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Incarnation

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★½

  • Those Who Walk Away

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Shut In

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • The Long Night

    ★★★

  • Moon Crash

    ★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Exploited

    ★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Alice

    ★★½

  • Dual

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Master

    ★★½

  • WarHunt

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Forgive Us Our Trespasses

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Daughter

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★