• Blindspotting

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Office Space

    ★★★★★

  • Stripes

    ★★★

  • So Fine

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • Maggie

    ★★

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

    ★★★★

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Conan the Barbarian

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Screwed

    ★★