Off The Cuff Reviews has logged 10 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cry Wolf

Cry Wolf

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rush Hour

Rush Hour

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry