Sort by
  • Beau Is Afraid

  • Evil Dead Rise

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★½

  • Scream VI

  • The Strays

    ★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★½

  • The Apology

  • M3GAN

    ½

  • “Play Dead”

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★★½

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★½

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★★★½

  • I'm Totally Fine

    ★★★

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Puscifer - Parole Violator

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Wonder Years - Coughing Out Embers

    ★★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • Huluween Dragstravaganza

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★½

  • Blood Relatives

    ★½

  • Smile

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★★

  • Blood

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • House of Hammer

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Sorry About the Demon

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★