• The Northman

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Trip

    ★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Attenborough's Life in Colour

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • The Marksman

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★★½

  • Peninsula

    ★★

  • Archive

    ★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Capone

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Inheritance

    ★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★