Sort by
  • The Monkey King

    ★★

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Revenant

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Carl's Date

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • The Cursed Villa

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Obsession

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Home for Rent

    ★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Swarm

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Fireworks

    ★½

  • Blood Curse

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Like & Share

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

  • Suzume

    ★★★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Qodrat

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Perfect Strangers

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • The Womb

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★★★

  • 20th Century Girl

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Jailangkung: Sandekala

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½