Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½