• Hannah Montana: The Movie

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Girl 6

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Thirteen

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Not a Jealous Bone

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Beneath the Skin

    ★★★★★

  • Possibly in Michigan

    ★★★★★