Sort by
  • They Called Him Mostly Harmless

    ★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Who Killed Jill Dando?

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Aaron Carter: The Little Prince of Pop

    ★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

    ★★½

  • Meet Cute

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Queen Elizabeth II: A Royal Life - A Special Edition of 20/20

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • The Kardashians - An ABC News Special

  • The Girl from Plainville

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Weekend Away

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Love Hard

    ★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★½

  • Pharma Bro

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Guilty

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★