Sort by
  • Night Swim

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★½

  • Candy Cane Lane

    ★★★

  • Wonka

  • The Marvels

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Freelance

  • Foe

    ★★★

  • The Marsh King's Daughter

  • There's Something in the Barn

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Finestkind

    ★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Dead Shot

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Jules

    ★★★

  • Joy Ride

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

  • Eileen

  • Polite Society

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish