Sort by

NUGGET0G3P0K has logged 22 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
A Dog's Purpose

A Dog's Purpose

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Muppets Most Wanted

Muppets Most Wanted

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Dr. Alien

Dr. Alien

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lolita

Lolita

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Lifeforce

Lifeforce

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Winnie the Pooh: Blood and Honey

Winnie the Pooh: Blood and Honey

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry