Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Gold

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½