Sort by
  • Ishtar

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Shampoo

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Hatching

    ★★★½

  • A Sun

    ★★★★

  • All That Heaven Allows

    ★★★★★

  • I Know Where I'm Going!

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Spotlight

    ★★★½

  • In the Cut

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Goodbye First Love

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • X

    ★★

  • CODA

    ★★★★