Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Coco

    ★★★½

  • Rango

    ★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★½

  • Ponyo

    ★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • The Incredibles

    ★★★½

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Shrek

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★