• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Christina P: Mom Genes

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★½

  • No Exit

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Marry Me

    ★★

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • DMX: Don't Try to Understand

    ★★★½

  • Mayor Pete

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★

  • McCartney 3, 2, 1

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Sarah Vaccine

    ★★★½

  • Buck Breaking

    ½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

  • Us Again

    ★★½

  • Moxie

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

  • Tom & Jerry

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★