Sort by
  • Darby and the Dead

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Devotion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★

  • Marry Me

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • The King's Man

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Wolf

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

  • After Yang

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ½

  • Voyagers

    ★½

  • Moxie

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Downfalls High

    ★★★★★

  • Let Them All Talk

    ★½

  • The Prom

  • A Teacher

  • Freaky

    ★★½

  • Enola Holmes

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Chemical Hearts

  • After We Collided

    ½

  • Shithouse

    ★★★★½

  • I Used to Go Here

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½