Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★½

  • 2021 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Next Stop, Christmas

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Julia

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • After We Fell

    ★★

  • Malignant

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Lamb

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • New York City Ballet

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½