Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Reptile

    ★★½

  • Twisted Neighbor

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Quicksand

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Bad Things

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Amityville Curse

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • From Black

    ★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Shehzada

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • The Old Way

    ★★½

  • Furies

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • The Apology

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Leave

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Influencer

    ★★½

  • Unwelcome

    ★★★★½