Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Fabelmans

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • SECT

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★