• Yuni

    ★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Ali & Ratu Ratu Queens

    ★★★

  • Skater Girl

    ★★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Friendship is Like a Cocoon

    ★★½

  • Geez & Ann

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Con-Heartist

    ★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Di Bawah Umur

  • Holidate

    ★★★

  • Cadaver

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★½

  • Crazy Awesome Teachers

  • Project Power

  • Work It

  • Host

  • Greenland

    ★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Black Water: Abyss

  • Japan Sinks: 2020

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Mariposa

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

    ★★½

  • Sergio

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Cuties

    ★★

  • Secret Zoo

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • One Day We'll Talk About Today

    ★★★

  • Happy Old Year

    ★★★★