Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Me Time

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Against the Ice

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

  • The Long Night

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Legend of La Llorona

  • Nightshade

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Finch

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • The Exorcism of God

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Burial Ground Massacre

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • The Girl Who Got Away

    ★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Ride the Eagle

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • The Nest

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Skinwalker

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Let Us In

    ½

  • Till Death

    ★½