Jason has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
In Search of Darkness - Part II

In Search of Darkness - Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
In Search of Darkness

In Search of Darkness

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Hellboy

Hellboy

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Slither

Slither

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry