• The Batman

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Superdeep

    ★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Killer Sofa

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★