Sort by
  • Night Swim

    ★½

  • Anyone But You

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Who Killed Jill Dando?

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

  • See You on Venus

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • El show: crónica de un asesinato

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Depp V Heard

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Soulmate

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Radical

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • Like & Share

    ★★★½

  • FIFA Uncovered

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Night of the Bastard

    ★★