Nir has written 19 reviews for films rated ★★★★★ .

  • Climax

    Climax

    ★★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    וכעת בפעם הרביעית
    חשתי שפעלתי ברשלנות כלפי עצמי
    חיטוט נעים
    פצע נפער
    ואין אני מסוגל לעמוד במחזה זה מבלי להרגיש
    שכל אדם קצת
    מכוער
    בצווחות בצעקות אעמוד מלכת
    וילד בוכה הוא רק פסקול
    מוסר כעלי השלכת
    והכל אמיתי כביכול

  • Babel

    Babel

    ★★★★★

    ראיתי שוב אחרי יומיים

  • Babel

    Babel

    ★★★★★

    האמת חוויה מפעימה, הסרט הזה תפס אותי בטירוף. לא יודע איך לעכל את זה אבל זה ריגש אותי, זה טילטל אותי וזה יפה כל כך.

  • Polygraph

    Polygraph

    ★★★★★

    סמירה מדהימה

  • The Umbrellas of Cherbourg
  • Inception

    Inception

    ★★★★★

    קראו לי בייסיק ביץ קראו לי ילד בכיתה ו שמתלהב מקולנוע אבל תקראו לי שיש הקרנה של אינספשיין

  • The Matrix

    The Matrix

    ★★★★★

    האם זה בצפייה רביעית אחרי שלוש שנים שלא מתגלים רגעים הרבה יותר קיטשים או שזה הסרט שהתחיל את כל הקיטש? 
    או שזה בסופו של יום בכל זאת סרט אמריקאי

  • Free Heart

    Free Heart

    ★★★★★

    וואו.
    אין מילים, פשוט אין
    גורם לי לחשוב על אבא
    על הילד שהייתי
    ביצוע מצוין וסוחף מרגש ובעיקר בעיקר מראה לנו מי אנחנו באמת
    ❤️ תודה ביבי❤️

  • Cinema Paradiso

    Cinema Paradiso

    ★★★★★

    לא זוכר מתי התרגשתי ככה מסרט. יצאתי עם תחושות מועקה מאוד גדולה האמת, אני חושב שזה פעם ראשונה שאסתטיקה של סרט מעבר למרשימה אותי גם מרגשת אותי. העלילה שזורה כמו מחרוזת פנינים שכל עיתור נמצא בדיוק במקום שלו. 
    סרט יפיפה, רק מרחיב את התשוקה לקולנוע בשבילי

  • Peeping Toms

    Peeping Toms

    ★★★★★

    חחחחחח אחד הסרטים שיותר נהנתי מהם

  • Good Time

    Good Time

    ★★★★★

    משלים את הארבע וחצי לחמש כוכבים. פשוט יצירת מופת מבחינתי

  • How I Learned to Overcome My Fear and Love Arik Sharon

    How I Learned to Overcome My Fear and Love Arik Sharon

    ★★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    קודם כל תודה לעילי החבר הטוב שהפנה אותי לסרט הזה.

    עד הדקה ארבעים וחמש הסרט עניין אותי כי עשוי טוב, הקריינות של אבי על מה שקורה לו בחייו האישיים תוך כדי מוסיף עניין והדוקו עשוי טוב ומציג את הפוליטיקה בארץ באותה תקופה.
    ואז סביב סוף הסרט אבי מספר את החלום השלישי שלו אשר ידע שיגיע ויש גם קטעי דוקו מסברה ושתילה והלב שלי כאב כמו שלא כאב הרבה זמן תוך כדי צפייה. אני לא יודע אם זה כי צפיתי לראשונה…