• Life According To Agfa

    Life According To Agfa

    ★★★½

    מוערך אבל לא באמת

  • Mr. Nobody

    Mr. Nobody

    ★★★★

    עלילה טו מאץ ביצוע 1000

  • Up The Wrong Tree

    Up The Wrong Tree

    ★★★★½

    טיל

  • Good Time

    Good Time

    ★★★★★

    משלים את הארבע וחצי לחמש כוכבים. פשוט יצירת מופת מבחינתי

  • Fantastic Mr. Fox

    Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

    אושר מה הוא. ממליץ למי שמחפש סרטים לכל המשפחה.

  • Brick

    Brick

    ★★★★

    אם היה אפשר הייתי נותן 3.8

  • Evil Demon Golfball from Hell!!!

    Evil Demon Golfball from Hell!!!

    ★★★★½

    דיוויד לינץ רק עם עלילה. צילום קצת רועד אבל מוח מבריק

  • How I Learned to Overcome My Fear and Love Arik Sharon

    How I Learned to Overcome My Fear and Love Arik Sharon

    ★★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    קודם כל תודה לעילי החבר הטוב שהפנה אותי לסרט הזה.

    עד הדקה ארבעים וחמש הסרט עניין אותי כי עשוי טוב, הקריינות של אבי על מה שקורה לו בחייו האישיים תוך כדי מוסיף עניין והדוקו עשוי טוב ומציג את הפוליטיקה בארץ באותה תקופה.
    ואז סביב סוף הסרט אבי מספר את החלום השלישי שלו אשר ידע שיגיע ויש גם קטעי דוקו מסברה ושתילה והלב שלי כאב כמו שלא כאב הרבה זמן תוך כדי צפייה. אני לא יודע אם זה כי צפיתי לראשונה…

  • Les Misérables

    Les Misérables

    ★★★½

    לא מספיק טוב מבחינה עלילתית. הצילום לעיתים היה מבולגן מידי אך לרוב הצליח דווקא יותר להעביר את האינטסיביות והתרחשות כללית מאשר הצילום הפופולארי

  • Network

    Network

    ★★★★½

    Wow!

    סרט מצוין. ביקורתי, רלוונטי וקצת אמריקאי מידי.

  • Son of Saul

    Son of Saul

    ★★★★

    לעיתים התלבטתי אם זה היה נותן יותר או פחות אם זה היה הכל בוואן שוט. סיפור טוב ובימוי מדויק.

  • Lawrence of Arabia

    Lawrence of Arabia

    ★★★★★

    מאיפה הכסף?

    יצירה יוצאת מן הכלל. בין הטובות שראיתי. כל שוט יותר יפה מהשני. היצירה מעלה שאלות רבות על מנהיגות ומה אדם מחפש בחייו, תוך כדי מסע יפה בשטחי מדבר במזרח התיכון. עם סצנות קרב ולוקיישנים מושקעים כל כך הרגשתי כמו  משחקי הכס על גמלים. פשוט טירוף, כל סיקוונס עשוי בחכמה רבה. למדתי הרבה על מה זה קולנוע