• The Social Dilemma

    The Social Dilemma

    ★★★

    חשוב!!!!

  • Paterson

    Paterson

    ★★★★

    האמת שבאתי לא לתת ביקורת ולהמשיך עם הרצף ארבע כוכבים שלי.
    אבל אחרי דקה הבנתי כמה הסרט מדויק בעיני ואני מאוד אוהב אותו. אולי משום שגם אני מרגיש כמו הדמות ואולי בגלל שהיה בו קטעים מקוריים אבל היי, כבר הזמן לא ריגש אותי סרט והוא היה לא רחוק :)

  • Wings of Desire

    Wings of Desire

    ★★★★

    סרט מצוין. מבחינה וויזואלית מרשים ממש, ברלין יפה בטירוף בשנות השמונים בייחוד בשחור לבן ונעשה בזה שימוש מבריק. הסיפור היה מקורי בעיני, כן במידה מסוימת היה חסר לי להרגיש קונפליקט ממשי בסרט. יש פה התנגשות גודלה בין מה אמיתי למה לא אמיתי, מה זה צורך, מה זה אנושיות, הייתי רוצה להרגיש קיצון מסוים בכל זאת מעבר לאקט של אהבה אבסולוטית

  • ZazaLand

    ZazaLand

    ★★★★

    סרט קצר מצוין, שילוב של אלמודובר וקוסטוריצה

  • Talk to Her

    Talk to Her

    ★★★★½

    4.6

  • A Serious Man

    A Serious Man

    ★★★★

    אחת הצפיות היותר מהנות שהיו לי

  • Isle of Dogs

    Isle of Dogs

    ★★★½

    אי אפשר לקחת מהאסתטיקה של הסרט, אבל... ארוך מידי

  • Inception

    Inception

    ★★★★★

    קראו לי בייסיק ביץ קראו לי ילד בכיתה ו שמתלהב מקולנוע אבל תקראו לי שיש הקרנה של אינספשיין

  • Nightcrawler

    Nightcrawler

    ★★★★

    הופעת משחק מצוינת, סוטה וכיפי:)

  • The Matrix

    The Matrix

    ★★★★★

    האם זה בצפייה רביעית אחרי שלוש שנים שלא מתגלים רגעים הרבה יותר קיטשים או שזה הסרט שהתחיל את כל הקיטש? 
    או שזה בסופו של יום בכל זאת סרט אמריקאי

  • Sorry to Bother You

    Sorry to Bother You

    ★★★½

    מקורי ולא מקורי
    מצחיק ולא מצחיק
    עשוי טוב, מרענן אבל ארוך מידי טיפה

  • Into the Wild

    Into the Wild

    לא יודע איך לדרג את הסרט הזה.
    הסוף עובד מאוד אין ספק והדרך אליו נעימה, הוויס אובר מאוד מוסיף והמשחק של בלה מדמדומים על הפרצוף.

    משאיר אותי עם תחושת ריקונת קטנה אין ספק למרות שזה שזה כל כך אמריקאי קצת מנכר את הצופה הלא אמריקאי לטעמי.