Nir has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Babel

Babel

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Babel

Babel

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★
Edit this entry  
28
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
Caché

Caché

2005
×
★★★★
Edit this entry  
20
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★½
Edit this entry  
18
The Idiots

The Idiots

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Volver

Volver

2006
×
★★★½
Edit this entry  
14
Beaufort

Beaufort

2007
×
Edit this entry  
09
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★½
Edit this entry  
05
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Ghost

Ghost

1990
×
★★
Edit this entry  
02
Meshes of the Afternoon

Meshes of the Afternoon

1943
×
★★★★
Edit this entry  
01
Antenna

Antenna

2016
×
★★★★½
Edit this entry