Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Lift

    ★½

  • Role Play

    ★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Your Christmas or Mine 2

    ★★½

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Genie

    ★★★

  • Leo

    ★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Migration

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • Nowhere

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Good Chemistry: The Story of Elemental

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Wicked Little Letters

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Hatton

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • Miguel Wants to Fight

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • The Monkey King

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ½

  • Happiness for Beginners

    ★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • About My Father

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★½