Sort by
  • Leo

    ★★★

  • Old Dads

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Redeem Team

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • End of the Road

    ★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★