Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • DMZ

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Miracle Valley

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • The Sadness

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Match-Stick Flame

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½