Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • BTS: Yet To Come in Cinemas

    ★★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Sharks That Eat Everything

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Sex Appeal

    ★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • After We Fell

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Spin

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Killer Shark Vs. Killer Whale

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★

  • Break the Silence: The Movie

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Class Action Park

  • After We Collided

    ½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Zola

    ★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • A Day in the Life of Jimothy Rattrick

    ★★★★½

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½