Sort by
  • Donkey Skin

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Picnic at Hanging Rock

    ★★★

  • The Long Day Closes

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Madeline's Madeline

    ★★★½

  • The Breakfast Club

    ★★★★★

  • The Virgin Suicides

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • 3 Women

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • True Romance

    ★★★½

  • Chicago

    ★★★★

  • Daisies

    ★★★½

  • Valerie and Her Week of Wonders

    ★★½

  • Maurice

    ★★★★½

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½