• Ocean's Eleven

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • The Present

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • The Terminal

    ★★★

  • Tenet

    ★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Stand by Me

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Suspicion

    ★★