• Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Hidebehind

    ★★★½

  • The Padre

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★

  • The Hate U Give

    ★★★

  • La noria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Picnic at Hanging Rock

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Black Panther

    ★★½

  • Wildlife

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Larry

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • Behind the Red Curtain

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Never Hike Alone

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★½

  • Setaceous

    ★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Marvel's The Defenders

    ★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • We Are Sasquatch

    ★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★½

  • UNLOCKED

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Live by Night

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Office Christmas Party

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Sully

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • Fan

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Code 8

    ★★★½

  • This House Has People in It

    ★★★★

  • Keanu

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Closet Space

    ★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★