Sort by
  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pathaan

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★

  • Cuttputlli

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★