Sort by
  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Jamojaya

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Sr.

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • We Cry Together

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Summering

    ★½

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★½