Sort by
  • Dai the Sheep: The Movie

    ★½

  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★½

  • Mean Girls

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Silent Night

  • Good Burger 2

    ★½

  • Wish

    ½

  • The Marvels

    ½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Migration

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ½

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

  • The Nun II

    ½

  • The Killer

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Bird Box Barcelona

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

  • Secret Invasion

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • The Flash

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Pastacolypse

    ½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ½

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Van Helsing

    ½

  • Bikini Hackers

    ½

  • 80 for Brady

    ★½