Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Hellhole

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • The Invisible War

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Ania

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Alpha Male

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Christening

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Mój dług

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★

  • Love Is Nearby

    ★★½

  • Love, Sex and Pandemic

    ★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Pitbull: Exodus

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Furioza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • All Our Fears

    ★★★

  • The Good Boss

    ★★★

  • Death of Zygielbojm

    ★★½

  • Fruits and Vegetables

    ★★½

  • The Tenant. You Can't Burn Us All.

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Kate

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Small World

    ★★★

  • Little Nicholas' Treasure

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Leave No Traces

    ★★★½

  • He's All That

    ★½

  • Back Then

    ★★★★

  • The End

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★